Seminarium naukowe

24-06-2019

Wszystkich zainteresowanych aktualnymi osiągnięciami prac naukowo-badawczych realizowanych na WM PB oraz w innych ośrodkach naukowo-badawczych, serdecznie zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w dniu 24.06.2019 r. (poniedziałek) o godz. 12:15 w sali 107 (w budynku Wydziału Mechanicznego)

mgr Agnieszka Wasilewska
Wydział Mechaniczny
Politechniki Białostockiej

wygłosi referat nt.:

Metody diagnostyki termicznej w reumatoidalnym zapaleniu stawów

Czas przeznaczony na prezentację referatu wynosi około 30 min. Po jego wygłoszeniu przewidziano dyskusję. Seminarium związane jest z prezentacją wyników pracy doktorskiej przed wyznaczeniem komisji doktorskiej.

Prodziekan ds. Nauki
Wydziału Mechanicznego
dr hab. inż. Małgorzata Grądzka-Dahlke, prof. nzw.