Obrona rozprawy doktorskiej

05-01-2021

Przewodniczący Rady Dyscypliny Inżynierii Mechanicznej

Politechniki Białostockiej

zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej

mgr inż. Pawła Siduna

na temat:

Modelowanie numeryczne i badania doświadczalne plastycznego płynięcia z uwzględnieniem chropowatości i wzmocnienia materiału w strefie wymuszonego kontaktu dwóch powierzchni metalicznych

Obrona odbędzie się w dniu 27 stycznia 2021 roku o godzinie 12:15 na platformie Microsoft Teams

Promotorem rozprawy doktorskiej jest:

Prof. dr hab. inż. Jan Piwnik, Politechnika Białostocka

Recenzentami rozprawy doktorskiej są:

Prof. dr hab. inż. Feliks Stachowicz, Politechnika Rzeszowska

Dr hab. inż. Tomasz Chmielewski, Politechnika Warszawska

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Politechniki Białostockiej (CNK) przy ul. Zwierzynieckiej 16. Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie internetowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej (link otwiera nowe okno).

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w trybie zdalnym. Osoby zainteresowane udziałem w obronie mogą skorzystać z linku do wydarzenia w aplikacji MS Teams (linka otwiera nowe okno).

zawiadomienie o obronie Pawła Siduna (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 383 KB)