Szkolenie AutoDesk Fusion 360

KN Mechaniki i Informatyki Stosowanej WM PB zaprasza studentów Wydziału Mechanicznego na szkolenie z AutoDesk Fusion 360

1. Etap I – szkolenie z obsługi programu (25 godz., grupy 15 osobowe)
  2. Etap II – podział na grupy 5 osobowe i praca grupowa nad projektem (Tematy projektów zostaną zaproponowane przez prowadzących. 3 najlepsze grupy zostaną wyróżnione nagrodami pieniężnymi 1000 zł na grupę oraz nagrodami rzeczowymi. Czas przewidziany na wykonanie projektu to 20 godz.)
  3. Etap III – kurs przygotowujący do egzaminu na certyfikat (3 godz.)
  4. Etap IV – Egzamin (płatny 30 euro).

Szkolenia będą zorganizowane w weekendy w formie warsztatów (godziny do ustalenia) lub w tygodniu w godzinach popołudniowych (np. od godz. 16 lub 17). Terminy zostaną ustalone po zgłoszeniu się minimum 75 uczestników.

Po zapisaniu się na kurs udział w 3 pierwszych etapach jest obowiązkowy. Etap IV jest dobrowolny.

W celu zapisania się na szkolenie proszę zgłaszać się do dr. inż. Wojciecha Tarasiuka (WM-330) lub dr. inż. Pawła Dzienisa (WM-324).