Seminarium odwołane!

Informujemy, że seminarium dr. Yaroslava Pasternaka, które miało odbyć się w dniu 25.04.2017 r. o godz. 14.15 w sali 107 zostaje odwołane z powodu choroby prelegenta.

Wszystkich zainteresowanych aktualnymi osiągnięciami prac naukowo-badawczych realizowanych na WM PB oraz w innych ośrodkach naukowo-badawczych, serdecznie zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w dniu 25.04.2017 r. (czwartek) o godz. 14.15 w sali 107 w budynku Wydziału Mechanicznego (UWAGA – seminarium odwołane!)

dr Yaroslav Pasternak

wygłosi referat nt.:

Integral equation methods for 2D and 3D thermomagnetoelectroelasticity of anisotropic solids with cracks and inhomogeneities

Czas przeznaczony na prezentację referatu wynosi około 30 min. Po jego wygłoszeniu przewidziano dyskusję.

Prodziekan ds. Nauki
Wydziału Mechanicznego