Zapraszamy do udziału w warsztatach przemysłowych

Studentów oraz pracowników Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej zapraszamy serdecznie do udziału w warsztatach przemysłowych. Zajęcia poprowadzi Norbert Pieniak – specjalista do spraw szkoleń z firmy SMC.

• Układy Air-Hydro – szkolenie łączące w sobie zagadnienia: budowy, zasady działania, zastosowań i różnic względem tradycyjnych rozwiązań pneumatycznych i hydraulicznych.
  • Program Energy Saving – szkolenie mające na celu przedstawienie zasad i możliwości zapobiegania stratom energii sprężonego powietrza.
  • Napędy liniowe – szkolenie łączące w sobie zagadnienia: budowy, zasady działania, eksploatacji, obsługi różnorodnych wykonań liniowych napędów pneumatycznych. Ponadto zostanie omówiony temat doboru napędów liniowych do wybranych aplikacji.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 18 maja 2017 do sali 202 o godzinie 16.00. Na każdy z tematów szkoleń przewidziano po około godzinę.