Studentka Wydziału Mechanicznego stypendystką programu „Nowe Technologie dla Dziewczyn”

12 października 2017 r. odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów w ramach trzeciej edycji programu Nowe Technologie dla Dziewczyn, organizowanego przez Centrum Badawczo-Rozwojowe firmy Intel w Gdańsku. Cieszymy się, że jedną z nagrodzonych osób jest studentka Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej – Agnieszka Szkodzińska.

Nowe technologie dla dziewczyn są programem stypendialnym zachęcającym młode kobiety do większego, profesjonalnego zainteresowania się nowymi technologiami. Stypendystki programu INTEL-Perspektywy (25 młodych kobiet z całej Polski) znajdą się pod opieką doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 zł brutto, które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Niektóre z wyróżnionych osób wezmą również udział w programie stażowym w Intel Technology Poland w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.
Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora.