Wampiriada na Wydziale Mechanicznym

8 listopada 2017 roku każdy kto odwiedził Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej mógł honorowo oddać krew. Jak zwykle przy okazji Wampiriady, osoby skłonne do bezinteresownej pomocy innym stawiły się tłumnie.

Zespół z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku pomiędzy godziną 8.30 a 15.30 zebrał 160 donacji! Dziękujemy!

Jeżeli jednak ktoś przegapił termin, nie zdążył, zapomniał, lub z innego powodu nie mógł wziąć udziału, to przypominamy, że Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku zaprasza wszystkich krwiodawców od poniedziałku do piątku (Białystok, M. Skłodowskiej-Curie 23). Na miejscu można nie tylko oddać krew, ale też zapisać się do Centralnego Rejestru Dawców Szpiku.