BIOMDLORE 2018

27-06-2018

Od 28 do 30 czerwca 2018 r. na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej odbyła się 12 Międzynarodowa Konferencja BIOMDLORE.

Zagadnienia tematyczne, które omówiono podczas sesji plenarnych oraz sesji plakatowej  dotyczyły: inżynierii biomedycznej, biomechaniki, chodu i postawy, ortopedii i traumatologii, technologii w medycynie, inżynierii rehabilitacyjnej, diagnostyki medycznej, przetwarzania sygnałów, modelowania matematycznego, biomechaniki sportu oraz robotów medycznych.

Udziału w konferencji zgłosiło 40 uczestników z różnych państw: Niemiec, Tajlandii, Iranu, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Serbii, Francji, Litwy, Białorusi.

Więcej informacji na stronie konferencji.