Seminarium naukowe

06-11-2018

Wszystkich zainteresowanych aktualnymi osiągnięciami prac naukowo-badawczych realizowanych na WM PB oraz w innych ośrodkach naukowo-badawczych, serdecznie zapraszamy na Seminarium, które odbędzie się w dniu 9.11.2018 r. (piątek) o godz. 15:30 w sali 107 (w budynku Wydziału Mechanicznego)

dr hab. inż.  Mirosław Bramowicz
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

wygłosi referat nt.:

Zastosowanie metod fraktalnych w badaniach morfologii oraz właściwości fizycznych powierzchni ciał stałych

Czas przeznaczony na prezentację referatu wynosi około 30 min. Po jego wygłoszeniu przewidziano dyskusję.

Prodziekan ds. Nauki
Wydziału Mechanicznego
dr hab. inż. Małgorzata Grądzka-Dahlke, prof. nzw.