Rekrutacja studentów do Fabryki Dobrego Inżyniera

07-11-2018

Ruszyła rekrutacja do projektu „PB2020 – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Białostockiej”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 3.5.

Rekrutacja odbędzie się w dniach 5.11–19.11.2018 r. i skierowana jest wyłącznie do studentów Wydziałów: Architektury, Elektrycznego, Informatyki i Mechanicznego Politechniki Białostockiej, będących na 4 ostatnich semestrach studiów I i II stopnia.

Przedmiotem wsparcia mogą być działania podnoszące kompetencje w zakresie:

• branżowych kursów językowych,
  • uprawnień zawodowych,
  • zajęć realizowanych przez pracodawców,
  • szkoleń interpersonalnych.

Więcej informacji na stronie Politechniki Białostockiej.