Seminarium naukowe

08-01-2019

Wszystkich zainteresowanych aktualnymi osiągnięciami prac naukowo-badawczych realizowanych na WM PB oraz w innych ośrodkach naukowo-badawczych, serdecznie zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w dniu 11.01.2019 r. (piątek) o godz. 14:00 w sali 107 (w budynku Wydziału Mechanicznego)

dr hab. inż.  Jarosław Ferenc
Politechnika Warszawska

wygłosi referat nt.:

Miękkie magnetycznie stopy o strukturze nanokrystaliczno-amorficznej

Czas przeznaczony na prezentację referatu wynosi około 30 min. Po jego wygłoszeniu przewidziano dyskusję.

Prodziekan ds. Nauki
Wydziału Mechanicznego
dr hab. inż. Małgorzata Grądzka-Dahlke, prof. nzw.