Obrona rozprawy doktorskiej

O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ
mgr inż. Katarzyny Topczewskiej

na temat:

Analityczne modelowanie rozkładów temperatury i naprężeń termicznych w elementach ciernych układu hamulcowego z uwzględnieniem przebiegu czasowego mocy tarcia

Obrona odbędzie się 22 lutego 2019 roku o godz. 9:00 w sali nr 107 w budynku Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej przy ulicy Wiejskiej 45 C.

Promotor:

dr hab. inż. Michał Kuciej, prof. nadzw.
(Politechnika Białostocka)

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Wiesław Nagórko
(Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego)

prof. dr hab. Yuriy Povstenko
(Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie)

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Politechniki Białostockiej (CNK) przy ul. Zwierzynieckiej 16. Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie internetowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej.

Dziekan
Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej