Seminarium naukowe

27-06-2019

Wszystkich zainteresowanych aktualnymi osiągnięciami prac naukowo-badawczych realizowanych na WM PB oraz w innych ośrodkach naukowo-badawczych, serdecznie zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w dniu 4.07.2019 r. (czwartek) o godz. 12.30 w sali 107 (w budynku Wydziału Mechanicznego)

mgr inż. Piotr Prochor
Wydział Mechaniczny
Politechniki Białostockiej

wygłosi referat nt.:

System implantacyjny do połączenia protezy zewnętrznej z kością

Czas przeznaczony na prezentację referatu wynosi około 30 min. Po jego wygłoszeniu przewidziano dyskusję. Seminarium związane jest z prezentacją wyników pracy doktorskiej przed wyznaczeniem komisji doktorskiej.

Prodziekan ds. Nauki
Wydziału Mechanicznego
dr hab. inż. Małgorzata Grądzka-Dahlke, prof. nzw.