Obrona rozprawy doktorskiej

O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ
mgr inż. Eweliny Brzozowskiej

na temat:

Analiza propagacji potencjałów bioelektrycznych rejestrowanych telemetrycznie na przykładzie układu rozrodczego zwierząt

Obrona odbędzie się 17 września 2019 roku o godz. 10:00 w sali nr 107 w budynku Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej przy ulicy Wiejskiej 45 C.

Promotor:

dr hab. Edward Oczeretko
(Politechnika Białostocka)

Promotor pomocniczy:

dr nauk wet. Bartosz Pawliński
(Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie)

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Piotr S. Augustyniak
(Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie)

dr hab. inż. Marian Kotas
(Politechnika Śląska)

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Politechniki Białostockiej (CNK) przy ul. Zwierzynieckiej 16. Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie internetowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej.

Prodziekan
Wydziału Mechanicznego