Instytut Inżynierii Biomedycznej

Studenci IB na wykładzie

10-11-2022
Dr Justas Trinkūnas podczas prowadzenia wykładu

W dniach 2-4 listopada 2022 r. w Instytucie Inżynierii Biomedycznej Politechniki Białostockiej gościliśmy  dr Justasa Trinkūnasa w ramach programu wymiany akademickiej Erasmus+. Dr Justas Trinkūnas jest kierownikiem działu systemów informatycznych w Wileńskim Szpitalu Uniwersyteckim Santariskiu Klinikos. Odpowiada za rozwój, utrzymanie i ciągłe doskonalenie Szpitalnego Systemu Informatycznego. Pracuje również jako wykładowca w Uniwersytecie im. Giedymina w Wilnie. Wykładał na uniwersytetach w Europie, Afryce i Azji.  Studenci kierunku inżynieria biomedyczna wysłuchali wykładu nt. Praktyczne przykłady zarządzania systemami informatycznymi w obszarze e-zdrowia.