Instytut Inżynierii Biomedycznej

Małgorzata Zdrodowska z prestiżowym stypendium

19-11-2023
Małgorzata Zdrodowska

Miło nam poinformować, że mgr Małgorzata Zdrodowska z Instytutu Inżynierii Biomedycznej Politechniki Białostockiej otrzymała stypendium Santander Universidades i Harvard Business Publishing Education na udział w programie Innovation in Teaching 2023.
Innovation in Teaching jest programem skierowanym do nauczycieli akademickich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności dydaktyczne i ma na celu pokazanie uczestnikom najlepszych globalnych praktyk w nauczaniu uniwersyteckim i skutecznych strategii uczenia się.
Program został zaprojektowany przez Laspau – organizację powiązaną z Harvard University i realizowany jest przez Harvard Business Publishing Education. Wykładowcy posiadają bogate doświadczenie międzynarodowe i pochodzą z renomowanych instytucji naukowych, takich jak Harvard University, UQAM | Université du Québec à Montréal, czy University of Groningen.
W tym roku przyznano 300 takich stypendiów dla nauczycieli akademickich z całego świata.
Serdecznie gratulujemy!