Instytut Inżynierii Biomedycznej

Otworzyliśmy Laboratorium Elektronicznej Aparatury Medycznej

02-03-2024
Otwarcie laboratorium elektronicznej aparatury medycznej

29 lutego 2024 roku Politechnika Białostocka otworzyła najnowocześniejsze w Polsce Laboratorium Elektronicznej Aparatury Medycznej Instytutu Inżynierii Biomedycznej na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej.
Nasza inicjatywa, realizowana we współpracy z firmą Biameditek – sprzęt medyczny oraz wsparciem firm Balton i Technomex, stanowi kamień milowy w rozwoju Inżynierii Biomedycznej.
Oferując studentom dostęp do zaawansowanego sprzętu medycznego, otwieramy przed nimi nowe horyzonty w nauce i przyszłej pracy zawodowej.
Nasze laboratorium to nie tylko przestrzeń do nauki i praktyki, ale również centrum badań naukowych i szkoleń dla personelu medycznego.

Więcej informacji na stronie.