Studia podyplomowe na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej

05-10-2018

Przypominamy, że na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej są jeszcze wolne miejsca na studiach podyplomowych.

Można wybrać jeden z sześciu kierunków: automatyzacja procesów przemysłowych, diagnostyka pojazdów samochodowych, nowoczesne techniki wytwarzania, przetwórstwo tworzyw sztucznych, technika chłodnicza oraz zaawansowane systemy CAx. Kadrę dydaktyczną stanowią nauczyciele akademiccy oraz wysoko wykwalifikowani specjaliści – eksperci w swoich dziedzinach.

Studia podyplomowe są znakomity sposobem na podnoszenie kwalifikacji zawodowych!
Są jeszcze wolne miejsca!

Termin rekrutacji na studia podyplomowe przedłużono do 17 listopada 2018 r.

Zapraszamy!

Więcej informacji o studiach podyplomowych.