Mechatronic Systems and Materials (MSM2020)

Lipiec 01

Białystok

The international conference on Mechatronic Systems and Materials (MSM2020) is the 15th MSM conference, which brings together scientists from spectrum of mechatronic systems and materials and also other related to them, i.e. robotics and automatic control, industry 4.0, computer science, smart materials with biomaterials and applications, and related fields.

The conference provides an intense multidisciplinary forum for professionals, researchers, students and experts disseminating the latest developments in mechatronic systems and materials. Contributions may range from practical applications to theoretical aspects.

Registration is open!

More information.