Auto Moto Club - Studenckie Koło Naukowe

CELE:

• rozszerzanie, pogłębianie wiedzy i umiejętności członków Koła w zakresie nowoczesnych technik stosowanych w motoryzacji, również tych, które nie są objęte
    programem studiów na specjalności Pojazdy Samochodowe,
  • współuczestnictwo w pracach badawczych prowadzonych przez Katedrę Budowy i Eksploatacji
    Maszyn,
  • poszerzanie zbiorów dydaktycznych Katedry Budowy i Eksploatacji Maszyn,
    promocja studentów specjalności Pojazdów Samochodowych oraz innych specjalności Wydziału Mechanicznego.

Zadania:

• zrzeszenie studentów zainteresowanych działalnością zakresu technik motoryzacyjnych w wymiarze większym niż przewiduje to program studiów,
  • organizowanie imprez (obozy naukowe, odczyty, prelekcje, konferencje), mających poszerzyć wiadomości z zakresu technik motoryzacyjnych,
  • pozyskiwanie i tworzenie materiałów szkoleniowych do prezentacji multimedialnych mających służyć jako pomoce dydaktyczne,
  • współpraca z krajowymi i zagranicznymi organizacjami o podobnym profilu, zabieganie o właściwe zaopatrzenie Biblioteki PB w literaturę fachową.