Katedra Mechaniki i Informatyki Stosowanej

Pracownicy

NAUKOWO – DYDAKTYCZNI:

Imię i Nazwisko Stopień/tytuł naukowy Pokój Telefon e-mail Profil naukowy 
Michał Kuciej prof. dr hab. inż. M-336 571-443-029 m.kuciej[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Oleksandr Jewtuszenko prof. dr hab. M-342 571-443-028 a.yevtushenko[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Roman Kulchytskyy prof. dr hab. M-349 571-443-030 r.kulczycki[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Heorhiy Sulym prof. dr hab. M-332 571-443-036 h.sulym[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Romulad Mosdorf prof. dr hab. inż. M-338 571-443-031 r.mosdorf[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Agnieszka Dardzińska-Głębocka dr hab. M-325 571-443-022 a.dardzinska[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Andrzej Kazberuk dr hab. inż. M-353 797-995-912 a.kazberuk[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Andrzej Seweryn prof. dr hab. inż. M-345 661-921-310 a.seweryn[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Dariusz M. Perkowski dr hab. inż. M-347 571-443-034 d.perkowski[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Marek Romanowicz dr hab. inż. M-341 571-443-035 m.romanowicz[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Robert Uścinowicz dr hab. inż. M-332 571-443-040 r.uscinowicz[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Adam Adamowicz dr hab. inż. M-344 571-443-020 a.adamowicz[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Oleksii Nosko dr hab. inż.  M-330 571-443-074  o.nosko[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Piotr Grześ  dr hab. inż.  M-344  571-443-026  p.grzes[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Ewa Mrozek  dr inż.  M- 343 571-443-032  e.mrozek[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Adam Tomczyk  dr inż.  M-351 571-443-039  a.tomczyk[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Łukasz Derpeński dr hab. inż.  M-328  571-443-023  l.derpenski[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Wojciech Tarasiuk dr inż.  M-330  571-443-038  w.tarasiuk[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Adam Bajkowski  dr inż.  M-347  571-443-021  a.bajkowski[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Paweł Dzienis  dr inż.  M-324  571-443-024  p.dzienis[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Hubert Grzybowski  dr inż.  M-324  571-443-027  h.grzybowski[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Ewa Och dr inż.  M-343  571-443-117  e.och[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Michał Doroszko  dr inż.  M-328  571-443-116  m.doroszko[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Anna Falkowska  dr inż.  M-334  571-443-025  a.falkowska[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Izabela Senderacka  dr  M-334  668-815-224  i.senderacka[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Jakub Augustyniak  dr inż. M-326  503-737-627  j.augustyniak[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Katarzyna Topczewska dr inż. M-336 508-362-147 k.topczewska[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Krzysztof Kamil Żur dr inż. M-341 503-539-352 k.zur[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Tsybrii Yurii dr inż. M-351 571-443-050 y.tsybrii[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
Elżbieta Bura mgr inż. M-326   e.bura[at]pb.edu.pl Baza wiedzy

 

DOKTORANCI:

Imię i Nazwisko Pokój Telefon e-mail Profil naukowy 
mgr inż. Elżbieta Bura  326 571-443-029  e.bura[at]pb.edu.pl Baza wiedzy
mgr inż. Piotr Mirosław Wasilewski  353 571-443-028   Baza wiedzy
mgr inż. Piotr Sebestianiuk  326 571-443-030   Baza wiedzy
mgr. inż. Iwona Gruszczyńska  324 571-443-036   Baza wiedzy
mgr. inż. Gabriela Girejko   571-443-031   Baza wiedzy

 

INŻYNIERYJNO – TECHNICZNI:

Imię i Nazwisko Stopień naukowy Pokój Telefon e-mail
Jan Bartoszewicz mgr inż. M-200 797-995-913 j.bartoszewicz[at]pb.edu.pl
Wojciech Grodzki mgr inż. M-543 571-443-108 w.grodzki[at]pb.edu.pl
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.