Katedra Inżynierii Materiałowej i Produkcji

Pracownicy

NAUKOWO-DYDAKTYCZNI:

Imię i Nazwisko  Stopień/tytuł naukowy Pokój Telefon e-mail
Małgorzata Grądzka-Dahlke dr hab. inż., prof. PB M-249 664-709-636 m.dahlke[at]pb.edu.pl
Krzysztof Jan Kurzydłowski prof. dr hab. inż. M-251 571-443-056  k.kurzydlowski[at]pb.edu.pl
Małgorzata Poniatowska dr hab. inż. M-245  571-443-101  m.poniatowska[at]pb.edu.pl 
Karol Golak  dr inż.  M-241  571-443-097  k.golak[at]pb.edu.pl 
Grzegorz Górski  dr inż.  M-247 571-443-070  g.gorski[at]pb.edu.pl 
Bogusław Hościło dr inż. M-255 571-443-105 b.hoscilo[at]pb.edu.pl
Marek Jałbrzykowski  dr hab. inż., prof. PB M-255 571-443-081  m.jalbrzykowski[at]pb.edu.pl 
Michał Kawalec dr inż. M-435   m.kawalec[at]pb.edu.pl
Magdalena Łępicka dr inż. M-247 797-995-997  m.lepicka[at]pb.edu.pl 
Krzysztof Mogielnicki  dr inż.  M-243  571-443-099  k.mogielnicki[at]pb.edu.pl
Rafał Molak  dr inż.  M-253 571-443-069  r.molak[at]pb.edu.pl 
Grzegorz Rogowski  dr inż.  M-241  571-443-102  g.rogowski[at]pb.edu.pl 
Grzegorz Skorulski  dr inż.  M-243  571-443-103  g.skorulski[at]pb.edu.pl 
Andrzej Werner  dr inż.  M-245  571-443-104  a.werner[at]pb.edu.pl 
Izabela Zgłobicka dr inż. M-253 608-522-687 i.zglobicka[at]pb.edu.pl
Adrian Dubicki mgr inż.     a.dubicki[at]pb.edu.pl

PRACOWNICY INŻYNIERYJNO-TECHNICZNI:

Imię i Nazwisko Stopień naukowy Pokój Telefon e-mail
Krzysztof Stankiewicz mgr inż. M-530 571-443-119 k.stankiewicz[at]pb.edu.pl
Adam Tołstoj mgr inż. M-437 797-995-905 a.tolstoj[at]pb.edu.pl
Mikołaj Karpowicz   M-530 797-995-915 karpowiczlm[at]onet.eu
Stanisław Jackowski   M-530 571-443-107 s.jackowski[at]pb.edu.pl

 

× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.