Browse By


FS_m2

Drugie miejsce na torze we Włoszech!

Drużyny studentów konstruujące bolidy rywalizowały w dniach od 22 do 25 lipca na Autodromo Riccardo Paletti – Varano de’ Melegari (w okolicach Parmy). Studenci Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej zaprezentowali się znakomicie. 

seminarium

Obrona rozprawy doktorskiej

DZIEKAN I RADA WYDZIAŁU MECHANICZNEGO POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ zawiadamiają  O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ  mgr inż. Huberta Grzybowskiego na temat:  Dynamiczna niestabilność wrzenia w kanale o małej średnicy

Polpharma 1

Dr inż. Joanna Mystkowska odbiera grant od Polpharmy

28 czerwca w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się uroczysta gala zorganizowana przez Fundację Naukową Polpharmy. Już po raz XIV Fundacja rozdała granty na badania, stypendia naukowe i nagrody specjalne. Fundacja przyznała finansowanie 3 najlepszym projektom naukowym w Polsce.

LOGO_fgazy

Szkolenia i egzaminy F-Gazy

Informujemy, że po przeprowadzonym audycie Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej został wpisany przez Urząd Dozoru Technicznego do rejestru jednostek prowadzących szkolenia oraz jednostek prowadzących egzaminy w zakresie objętym tak zwanymi F-Gazami.