Cerber Motorsport - Wydział Mechaniczny PB

Kwalifikacja na wszystkie zawody tego sezonu!

kwi 08

Zakwalifikowaliśmy się na wszystkie zawody tego sezonu! Pierwszy raz w historii zespołu będziemy mieli okazję wystartować na Formula Student Netherlands oraz Formula Student Austria.

Możliwość zaprezentowania się na tak prestiżowych torach, kiedyś było ogromnym marzeniem które teraz spełniamy. Niestety ze względu na nakładające się terminy  musieliśmy zrezygnować z Formula Student Czech Republic i wybraliśmy Formula Student Austria. Mamy nadzieję, że tor Red Bull Ring przyniesie nam równie wysokie wyniki jak Autodrom Most. Zobaczycie nas również na Formula SAE Italy oraz Formula Student East – czyli dobrze nam znane serie zawodów.. Świetna atmosfera panująca na tych zawodach już teraz przywołuje wspaniałe wspomnienia z torów Autodromo Riccardo Paletti oraz AVL – ZalaZONE.

Mapa Europy