Cerber Motorsport - Wydział Mechaniczny PB

CMS-08 wystartuje w 5 zawodach Formula Student!

mar 17

W lutym miały miejsce rejestracje na zawody Formuła Student w sezonie 2022. Był to bardzo wymagający dzień, jednak praca zespołowa zapewniła nam zakwalifikowanie się na 7 serii zawodów. Niezwykle zadowoleni z wyników, postanowiliśmy wybrać zawody, w których weźmiemy udział w zbliżającym się sezonie.

Nadchodzące wakacje będą bardzo pracowite i wymagające jednak z całą pewnością będzie to niezwykła przygoda. W sezonie 2022, wraz z bolidem CMS-08 będziemy rywalizować na następujących wydarzeniach:

– Formula SAE Italy na torze   Autódromo Riccardo Paletti – 13-17 lipca

– Formula Student Czech Republic na torze Autodrom Most – 18-24 lipca