Cerber Motorsport - Wydział Mechaniczny PB

Sukces na zawodach Formula SAE Italy

lip 21

Ukończyliśmy ze świetnymi lokatami zawody Formula SAE Italy. Zdobyliśmy bardzo wysokie 2 miejsce w kategorii Design Event, a w klasyfikacji generalnej 5 miejsce.

Pozostałe lokaty prezentują się następująco:

Konkurencje dynamiczne:

• Acceleration Event: 4. miejsce
  • Autocross Event: 4. miejsce
  • Skidpad Event: 6. miejsce
  • Endurance & Efficiency Event: 5. miejsce

Konkurencje statyczne:

• Design Event: 2. miejsce
  • Cost & manufacturing event: 5. miejsce
  • Business Presentation Event: 22. miejsce

To pierwsze zawody w tym roku, a już bolid CMS-08 pokazał, że może walczyć o najwyższe lokaty z czołowymi zespołami z całego świata.

Jesteśmy już w Czechach, gdzie trwają kolejne zawody Formula Student Czech Republic.

W pracach nad nowym autem współpracowali ze sobą studenci z: Wydziału MechanicznegoWydziału Informatyki oraz Wydziału Elektrycznego.

Miasto Białystok wspiera wyjazdy studentów na zawody poza granicami Polski

Dofinansowano przez Ministra Edukacji i Nauki ze środków z budżetu państwa w ramach programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”.

logo mein i ministra

Gratulujemy osiągniętych wyników i dziękujemy za piękne reprezentowanie WM!