Wyróżniono absolwentkę Wydziału Mechanicznego

02-07-2018

Z dumą informujemy, że mgr inż. Klaudia Wiśniewska uzyskała wyróżnienie w XI edycji konkursu Polskiego Towarzystwa Inżynierii Biomedycznej na najlepszą pracę magisterską z dziedziny inżynierii biomedycznej obronioną w roku 2017.
Komisja konkursowa powołana przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Inżynierii Biomedycznej doceniła „Projekt stabilizatora śródszpikowego do wspomagania osteosyntezy kości udowej”, który mgr inż. Klaudia Wiśniewska przygotowała na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej. Promotorem jest dr hab. inż. Szczepan Piszczatowski.
Na konkurs wpłynęły 24 prace magisterskie z 8 ośrodków naukowych.
Gratulujemy!