KoKoN 2018 – wózek inwalidzki do gry w rugby

08-11-2018

„Wózek inwalidzki o zwiększonej funkcjonalności do gry w rugby” otrzymał jedną z nagród specjalnych podczas Gali Finałowej Konkursu Kół Naukowych – „KoKoN 2018”.

Projekt Studenckiego Koła Naukowego Technologii i Konstrukcji Biomedycznych Biotik – realizowany jest na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej pod opieką dr inż. Piotra Borkowskiego a liderem grupy projektowej jest mgr inż. Piotr Prochor. Pozostałe osoby realizujące projekt to: Monika Germaniuk (studentka kierunku inżynieria biomedyczna), Natalia Dmitruk (studentka kierunku inżynieria biomedyczna), Paulina Majewska (absolwentka kierunku inżynieria biomedyczna), Katarzyna Kosacka (absolwentka kierunku inżynieria biomedyczna) i Gabriel Jarocewicz (absolwent kierunku inżynieria biomedyczna).

W konkursie pod patronatem Forum Uczelni Technicznych wzięło udział ponad 90 kół naukowych z całego kraju. Uroczysta Gala odbyła się 27 października na Politechnice Warszawskiej.