Wycieczka na wydziale

30-11-2018

29 listopada 2018 r. gościliśmy na wydziale wycieczkę dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Białymstoku.

Dzięki zaangażowaniu pracowników Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej młodzi entuzjaści nauki poznali wiele interesujących zagadnień. Dr inż. Jarosław Czaban opowiedział Jak działa samochód, dr hab. inż. Jarosław Sidun wyjaśnił dlaczego należy dbać i o stopy (Wielka, mała stopa) a roboty mobilne zaprezentowała dr inż. Justyna Tołstoj-Sienkiewicz (Jeżdżą, chodzą i latają – Kto? – Roboty).

Dziękujemy!