Ponad 2 tysiące złotych!

13-12-2018

Święta coraz bliżej. W roku 2018 pracownicy Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej zdecydowali zostać Świętymi Mikołajami dla podopiecznych Hospicjum dla Dzieci, prowadzonego przez fundację „Pomoż Im”.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które wsparły akcję! Wspólnie zebraliśmy wszystkie zamówione, a tak wyczekiwane prezenty. Oczywiście, jak co roku, zakupy sfinansowaliśmy dzięki życzliwości darczyńców! To dzięki Waszym datkom w wydziałowej skarbonce znalazło się ponad 2000 zł!

W imieniu obdarowanych serdecznie dziękujemy.