Goście z Chin

14-01-2019

14 stycznia 2019 roku Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej odwiedzili goście z Chin zajmujący się rekrutacją osób zainteresowanych podjęciem studiów w Polsce.

Delegacja z Państwa Środka z zainteresowaniem obejrzała Laboratorium robotów mobilnych, Laboratorium metod doświadczalnych w mechanice, Laboratorium pojazdów samochodowych, Laboratorium podstaw automatyki oraz Laboratorium urządzeń robotyki. Zwiedzającym zaprezentowano analogi łazików marsjańskich, maszyny wytrzymałościowe, pojazdy wyścigowe, zautomatyzowaną linię technologiczną oraz stanowisko manipulatora Universal Robot UR-5.