Goście z Łap

11-06-2019

7 czerwca 2019 roku Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach.

Dzięki zaangażowaniu pracowników wydziału w czasie Pikniku Akademickiego gościom zaprezentowano następujące pokazy:

• Zautomatyzowana linia produkcyjna (dr inż. Andrzej Koszewnik),
  • Co widać pod mikroskopem? (mgr inż. Adam Tołstoj),
  • Roboty przemysłowe w akcji (dr inż. Waldemar Kołodziejczyk),
  • Pojazdy wyścigowe Formula Student (dr inż. Jarosław Czaban),
  • Skąd się bierze chłód? (dr inż. Adam Dudar),
  • Łaziki marsjańskie (dr hab. inż. Kazimierz Dzierżek).

Zwiedzającym dziękujemy za uwagę, a pracownikom Wydziału Mechanicznego PB za zaangażowanie w popularyzację nauki i techniki!