Spotkania na wydziale

22-06-2019

22 czerwca 2019 roku na Politechnice Białostockiej odbyły się Absolwentalia – Międzynarodowy Zjazd Absolwentów Politechniki Białostockiej.

W ramach tej imprezy na Wydziale Mechanicznym PB przygotowano prezentację kół naukowych oraz wycieczkę po laboratoriach. Absolwenci wydziału mieli okazję zobaczyć, ile zmieniło się na uczelni od kiedy opuścili jej mury…

Dzięki zaangażowaniu pracowników Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej przygotowano następujące prezentacje:

• Pomiary termowizyjne, dr hab. inż. Adam Adamowicz,
  • Diagnostyka wycieków z rurociągów, dr inż. Paweł Ostapkowicz,
  • Obrabiarki sterowane numerycznie, dr inż. Krzysztof Mogielnicki,
  • Badania wytrzymałości materiałów, mgr inż. Wojciech Grodzki,
  • Technika chłodnicza i klimatyzacyjna, dr inż. Adam Dudar,
  • Badania chodu człowieka, mgr inż. Justyna Skubich.