Obrona rozprawy doktorskiej

O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ
mgr Agnieszki Wasilewskiej

na temat:

Metody diagnostyki termicznej w reumatoidalnym zapaleniu stawów

Obrona odbędzie się 19 września 2019 roku o godz. 10:00 w sali nr 107 w budynku Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej przy ulicy Wiejskiej 45 C.

Promotor:

dr hab. inż. Jolanta Pauk
(Politechnika Białostocka)

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Ewa Piętka
(Politechnika Śląska)

dr hab. Wiesława Kuniszyk-Jóźkowiak
(Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej)

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Politechniki Białostockiej (CNK) przy ul. Zwierzynieckiej 16. Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie internetowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej.

Dziekan
Wydziału Mechanicznego