Spotkanie z przedsiębiorcami

31-10-2019

30 października 2019 r. w sali nr 107 w budynku Wydziału Mechanicznego przy ul. Wiejskiej 45C o godzinie 15.00 odbyło się posiedzenie Rady Przedsiębiorców Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej.

W czasie spotkania dr hab. inż. Roman Kaczyński, prof. PB, Dziekan Wydziału Mechanicznego zaprezentował nową strukturę Politechniki Białostockiej oraz Wydziału Mechanicznego.

Poruszono również zagadnienia związane ze współtworzeniem programów kształcenia na Wydziale Mechanicznym PB oraz zgłaszaniem propozycji tematów prac inżynierskich, magisterskich i doktorskich realizowanych na potrzeby przedsiębiorstw. Dziekan Wydziału Mechanicznego zaprosił wszystkich na uroczystość 70 lat Wydziału Mechanicznego oraz na święto Politechniki Białostockiej.

Na zakończenie posiedzenia dr inż. Jarosław Szusta, Pełnomocnik Dziekana WM ds. Rozwoju i Współpracy, omówił aktualne projekty i badania realizowane we współpracy z przemysłem.