Rekrutacja na studia 2020/2021

31-07-2020

Trwa rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej.

Zapisy chętnych odbywają się wzorem lat poprzednich: pierwszym etapem jest rejestracja w systemie IRK, wniesienie opłat. Po zakwalifikowaniu na wybrany kierunek, kandydaci przynoszą osobiście komplet dokumentów do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej.

Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia prowadzona jest na kierunkach:

• inżynieria materiałowa i wytwarzania
  • mechanika i budowa maszyn
  • inżynieria biomedyczna
  • mechatronika

Więcej o kierunkach

Terminy tegorocznej rekrutacji

Rejestracja i zapisy w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów potrwają do 13 sierpnia 2020 r. Ostateczną listę kandydatów przyjętych na studia poznamy
2 września 2020 r.

Rejestracja chętnych do podjęcia studiów w trybie niestacjonarnym rozpocznie się 3 września 2020 r.

Zobacz filmową prezentację Wydziału Mechanicznego:

Więcej informacji:

Dni Otwarte Online Politechniki Białostockiej

Zostań inżynierem. Zmieniaj wszystko – Informator dla maturzystów

Harmonogram rekrutacji

Rekrutacja krok po kroku

System Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK)