Dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne

01-10-2020

Została uruchomiona zostanie dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne pierwszego stopnia. Rekrutacja zakończy się w piątek 2 października 2020 r. o godzinie 15.00.

Uczelnia będzie w tym czasie przyjmowała podania o przyjęcie w ramach wolnych miejsc. Podanie wraz z kompletem dokumentów kandydaci mogą złożyć w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w godzinach 8.00-15.00:

Ten rok był dla maturzystów wystarczająco trudny i pełny niewiadomych – podkreśla Justyna Grodzka, kierownik Centrum Rekrutacji i Wspierania Edukacji Politechniki Białostockiej. Nie wszystkie kierunki mogą przyjąć studentów, ale dajemy możliwość rekrutacji na kierunki dysponujące jeszcze wolnymi miejscami.

Lista kierunków Wydziału Mechanicznego, na których są jeszcze wolne miejsca na studiach stacjonarnych I stopnia:

• inżynieria biomedyczna
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Więcej informacji i przyjmowanie podania o przyjęcie w ramach wolnych miejsc wraz z kompletem dokumentów:

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna
Wydział Mechaniczny