„Wygraj staż” – konkurs firmy APS S.A. na najlepszą pracę dyplomową

02-10-2020

W imieniu firmy APS Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. zapraszamy do udziału w 10 edycji konkursu Wygraj staż – konkurs na najlepszą pracę dyplomową.

Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia kierunków technicznych. Głównym celem konkursu jest ułatwienie studentom rozpoczęcia kariery zawodowej, związanej z automatyzacją i robotyzacją. Nagrodą w konkursie jest 3-miesięczny płatny staż, podczas którego laureaci zdobywają doświadczenie i pracują pod okiem doświadczonej kadry technicznej. Wygrana w konkursie może też stać się przepustką do stałej pracy w APS, ponieważ osoba, która sprawdzi się na stażu, może liczyć na etat w firmie.

Dodatkowym bonusem jest nagroda w wysokości 3000 zł dla Promotora oraz Katedry, w której pracę zrealizował laureat konkursu. Nagroda pieniężna będzie przeznaczona na realizację kolejnych prac dyplomowych lub na działalność studenckich kół naukowych. W ramach przyznanej nagrody będzie można, sukcesywnie lub jednorazowo, dokonać zamówienia produktów w sklepie firmowym APS, zgodnie z listą potrzeb zgłoszoną przez Promotora pracy oraz Katedrę.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace związane z obszarem działalności firmy APS, tj. dotyczące:

• automatyki przemysłowej,
  • technik mikroprocesorowych,
  • systemów nadzoru, wizualizacji, diagnostyki,
  • systemów napędowych,
  • układów zasilania, zabezpieczeń elektrycznych i technologicznych,
  • robotyzacji procesów przemysłowych.

Do konkursu można zgłaszać prace obronione w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 12 października 2020 roku.

Prace mogą być zgłaszane zarówno przez autorów prac, jak i promotorów, do dnia 16 października 2020 roku na adres konkurs@aps.pl.