Piknik Rajdowy z Wydziałem Mechanicznym

14-06-2021

12 i 13 czerwca przy Teatrze Dramatycznym w Białymstoku odbył się Piknik Rajdowy związany z jubileuszowym 40. Rajdem Podlaskim. Podczas imprezy przy specjalnym stoisku Politechniki Białostockiej studenci ze Studenckiego Koła Naukowego Auto-Moto-Club z Wydziału Mechanicznego zaprezentowali bolid CMS-06 oraz auto rallycrossowe Waldi.

Mimo niesprzyjających warunków nasze stoisko skupiało sporą uwagę osób w różnym wieku. Przechodni mogli usłyszeć, jak pracuje silnik czy zobaczyć elementy, z których składa się bolid. Najlepszą wizytówką byli nasi studenci, którzy odpowiadali na wszelkie pytania oraz wspominali o swojej pasji, pracy w CerberMotorsport czy studiowaniu na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej.

Podczas pikniku można było zobaczyć również nowoczesne pojazdy hybrydowe, a także zabytkowe. Na jednym ze stanowisk zaprezentowano modele samochodów zdalnie sterowanych na specjalnie przygotowanym torze.

Dziękujemy za zaproszenie Automobilklub Podlaski oraz wszystkim, którzy pomogli przy organizacji i uczestniczyli w wydarzeniu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Pikniku Rajdowego 12-13.06.2021