Rekrutacja uzupełniająca na Wydziale Mechanicznym

10-08-2021

10 sierpnia 2021 r. rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca na Wydziale Mechanicznym.

Harmonogram rekrutacji i rejestracja

REJESTRACJA I ZAPISY

10.08.2021 r. od godz. 8.00 – 13.09.2021 r. do godz. 15.00
Rejestracja i zapisy na kierunek/kierunki studiów w systemie IRK.
Są jeszcze wolne miejsca na kierunkach:
  • inżynieria biomedyczna,
  • automatyka i robotyka,
  • mechanika i budowa maszyn,
  • mechatronika.

Więcej o kierunkach

Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej jest miejscem profesjonalnym i przyjaznym. Dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną: licznymi laboratoriami, pracowniami dostosowanymi do potrzeb nauczania komputerowo wspomaganego projektowania oraz prowadzenia zaawansowanych obliczeń. Doskonale przygotowana kadra dydaktyczna w połączeniu ze świetnie wyposażonymi laboratoriami gwarantują wysoki poziom edukacji – wszystko to na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej!

Konstruuj i odkrywaj. Zostań inżynierem. Studiuj na PB