Obrona rozprawy doktorskiej

16-09-2021

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Inżynieria Biomedyczna
Politechniki Białostockiej

zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej
mgr inż. Agaty Baranowskiej

na temat:
„Opracowanie włókien domieszkowanych lanatnowcami do zastosowań w kompozytach biodegradowalnych”

Obrona odbędzie się w dniu 27 września 2021 roku o godzinie 9.00 w Sali 107 w budynku Wydziału Mechanicznego przy ulicy Wiejskiej 45C.

Promotorem rozprawy doktorskiej jest:
Dr hab. inż. Marcin Kochanowicz, prof. PB, Politechnika Białostocka

Promotorem pomocniczym rozprawy doktorskiej jest:
Dr hab. inż. Piotr Miluski, prof. PB, Politechnika Białostocka

Recenzentami rozprawy doktorskiej są:
Prof. dr hab. inż. Ryszard S. Romaniuk, Politechnika Warszawska
Dr hab. inż. Małgorzata Szczerska, prof. PG, Politechnika Gdańska

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Politechniki Białostockiej (CNK) przy ul. Zwierzynieckiej 16.

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie internetowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej.

Przewodnicząca Rady Dyscypliny
Inżynieria Biomedyczna