Seminarium naukowe

23-09-2021

Wszystkich zainteresowanych aktualnymi osiągnięciami prac naukowo-badawczych realizowanych w Instytucie Inżynierii Mechanicznej Wydziału Mechanicznego PB, serdecznie zapraszam na seminarium, które odbędzie się w dniu 30.09.2021 r. (czwartek) o godz. 12:15 na platformie Microsoft Teams.

mgr inż. Wojciech Angielczyk

Instytut Inżynierii Mechanicznej

Politechniki Białostockiej

wygłosi referat nt.:

ROZWÓJ MODELU OPÓŹNIONEJ RÓWNOWAGI DLA

TRANSONICZNEGO PRZEPŁYWUCO2 Z ODPAROWANIEM

ROZPRĘŻNYM PRZEZ DYSZĘ ZBIEŻNO-ROZBIEŻNĄ

Czas przeznaczony na prezentację referatu wynosi około 30 min. Po jego wygłoszeniu przewidziano dyskusję.

Seminarium dotyczy rozprawy doktorskiej.

Przewodniczący Rady Dyscypliny Inżynieria

Mechaniczna Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej