Wykłady prof. Marka Schnitzera z Uniwersytetu Technicznego w Koszycach

02-11-2021

W dniach 2 – 7 listopada 2021 r. na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej gościć będziemy prof. Marka Schnitzera, kierownika Katedry Inżynierii Biomedycznej i Pomiarów z Uniwersytetu Technicznego w Koszycach, który poprowadzi wykłady nt.  Medical additive manufacturing and medical devices software design- history, present and future.

Wykłady adresowane są do studentów kierunków mechatronika oraz inżynieria materiałowa i wytwarzania. Wykłady mają charakter otwarty i mogą w nich wziąć udział także inne zainteresowane osoby – pracownicy i studenci Wydziału Mechanicznego. Wizyta prof. Marka Schnitzera odbywa się w ramach realizowanego na Wydziale Mechanicznym projektu Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe, finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej NAWA.

Terminy wykładów:
kierunek: mechatronika
   • wtorek 2 listopada 2021 r., godz. 16.00 – 20.00, część I wykładu, sala WM-202
   • czwartek 4 listopada 2021 r., godz. 12.15 – 16.00, część II wykładu, sala WM-206 (dwie pierwsze godziny) oraz WM-204 (dwie kolejne godziny)

kierunek: inżynieria materiałowa i wytwarzania
   • wtorek 2 listopada 2021 r., godz. 12.00 – 14.00, część I wykładu, sala WM-202 oraz WM-410
   • środa 3 listopada 2021 r., godz. 16.00 – 19.15, część II wykładu, sala WM-201