Seminarium naukowe

22-11-2021

Wszystkich zainteresowanych aktualnymi osiągnięciami prac naukowo-badawczych realizowanych w Instytucie Inżynierii Mechanicznej PB, serdecznie zapraszam na seminarium, które odbędzie się w dniu 24.11.2021 r. (środa) o godz. 10:15 w sali 107 (w budynku Wydziału Mechanicznego)

prof. Miguel A. Ferrer

Uniwersytet Las Palmas de Gran Canaria

wygłosi referat nt.:

Robotic kinematics and Sigma-Lognormal model

Czas przeznaczony na prezentację referatu wynosi około 30 min. Po jego wygłoszeniu przewidziano dyskusję.

Dyrektor Instytutu Inżynierii Mechanicznej

Politechniki Białostockiej