Zaproszenie na konferencję

13-04-2022

Katedra Techniki Cieplnej Politechniki Białostockiej, Komitet Termodynamiki i Spalania Polskiej Akademii Nauk zapraszają do uczestnictwa w XVI Sympozjum Wymiany Ciepła i Masy Mrągowo, które odbędzie się w dniach 14-16 września 2022.

Zapraszamy do czynnego udziału w konferencji przedstawicieli wyższych uczelni i ośrodków naukowo-badawczych, których działalność związana jest z szeroko rozumianą termodynamiką oraz energetyką.
Sympozjum odbędzie się w malowniczo położonym kompleksie hotelowym Mrągowo Resort & Spa w Mrągowie.

Komunikat SWCiM 2022 (PDF, wersja skanowana, 318 KB)