Robo Challenge Tour 2024 na Wydziale Mechanicznym PB!

12-02-2024
Robo Challange Tour na Politechnice Białostockiej

Już 28 lutego 2024 roku na Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej zawita Robo Challenge Tour 2024! To pierwsza edycja cyklu edukacyjnego dedykowanego dla wyższych uczelni technicznych organizowana w ramach projektu Robo Challenge.

Głównym założeniem tej inicjatywy jest dzielenie się wiedzą na styku edukacji oraz biznesu. Z roku na rok jest coraz większe zapotrzebowanie na tworzenie przestrzeni do dzielenia się praktycznymi informacjami z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej. Rozwój nowoczesnych technologii i potrzeba ciągłej aktualizacji informacji stanowi duże wyzwanie. Zapraszamy, szczególnie studentów, ale nie tylko na certyfikowane spotkania, które pozwolą poznać te zagadnienia, rozwinąć umiejętność selekcji i doboru narzędzi, poznać najnowsze technologie, które będą nam w najbliższej przyszłości służyć.

Program RC Tour Politechnika Białostocka – 28 lutego 2024

WYMAGANA REJESTRACJA!

Widzimy się 28 lutego na Wydziale Mechanicznym!