Student Wydziału Mechanicznego ze SKN E-Games z kwalifikacją na wydarzenie University Esports Masters 2024

15-03-2024

W dniach 16-17 lutego, studenckie koło naukowe E-Games z Wydziału Informatyki, którego członkiem jest Adam Boksz studiujący na Wydziale Mechanicznym, wzięło udział w zamkniętych kwalifikacjach do University Esports Masters. Są to Europejskie Esportowe Mistrzostwa Uniwerysteckie, gdzie udział bierze dwadzieścia osiem krajów, wystawiając po jednej reprezentacji.

Drużyna E-Games zwyciężyła w kwalifikacjach i dostała się na główny turniej jako reprezentacja Polski, pokonując zespoły z Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego oraz wielokrotnych mistrzów Polski – Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie.

Życzymy powodzenia na mistrzostwach!