Robotyka/PLC – webinar dla studentów i absolwentów PB – nowy termin

22-04-2024

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda typowy dzień pracy na stanowisku robotyka czy programisty PLC? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną okazję do poznania tego zakresu!

Już niebawem odbędzie się webinar firmy PROPOINT, podczas którego będziecie mieć szansę spojrzenia na pracę robotyka i programisty PLC zza kulis oraz otrzymacie cenne wskazówki od ekspertów, którzy codziennie pracują z najnowszymi technologiami.

Przemysław i Adam posiadają doświadczenie w projektach dla największych koncernów z branży automotive, realizowanych m.in. w takich krajach jak: Niemcy, Słowacja, Włochy, RPA oraz Meksyk.  Doskonale znają realia zawodu, tajniki prowadzenia projektów, a także ciekawostki z codziennej pracy.

Nie zwlekaj i zapisz ten termin w kalendarzu!

Data: 23.04 (wtorek)

Czas: 9.00 -12.00

Link do zapisów na wydarzenie: