Konkurs o Nagrodę Rady Przedsiębiorców na najlepszą pracę dyplomową Wydziału Mechanicznego

01-02-2022

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w konkursie o Nagrodę Rady Przedsiębiorców na najlepszą pracę dyplomową Wydziału Mechanicznego.

Konkurs jest organizowany w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych przez Politechnikę Białostocką we współpracy z Przedsiębiorcami skupionymi w Radzie Przedsiębiorców działającej przy Wydziale Mechanicznym.

Czas nadsyłania zgłoszeń od 1 lutego do 15 października br.

Regulamin i więcej informacji:

Regulamin Konkursu o nagrodę Rady Przedsiębiorców na najlepszą pracę dyplomową Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej (PDF, 365 KB, otworzy się w nowej karcie)