Wydział Mechaniczny PB

Skład Rady Przedsiębiorców

  1. Tomasz Cybulko, Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju AC S.A.
  2. Elena Łukanowa, Prezes Zarządu ADAMPOL S.A.
  3. Wojciech Śliwkowski, Właściciel AGWO SERWIS
  4. Mirosław Murawski, Dyrektor Techniczny APS S.A.
  5. Andrzej Jankowski, Prezes Zarządu AQUARD sp. z o.o.
  6. Adam Kiełczewski, Właściciel BALTRAS
  7. Bogusław Plawgo, Prezes Zarządu BFKK
  8. Anna Daszuta-Zalewska, Dyrektor BPN-T
  9. Wojciech Karpiński, Wiceprezes BIT S.A.
  10. Daniel Zimnicki, Prezes Zarządu BUDRAD POLSKA sp. z o.o.
  11. Mikołaj Charkiewicz, Założyciel i Przewodniczący Rady Nadzorczej ChM sp. z o.o.
  12. Jolanta Chodakowska, Prezes Zarządu DARMET sp. z o.o.
  13. Grzegorz Studziżba, Dyrektor DELPHIA YACHTS KOT sp. j.
  14. Jerzy Demiańczuk, Właściciel DEMEX
  15. Justyna Suchocka, Prezes Zarządu FERROX
  16. Jacek Bułhak, Prezes Zarządu FRIMATRAIL FRENOPLAST S.A.
  17. Jan Zadykowicz, Prezes Zarządu JAZON sp. z o.o.
  18. Adrian Chodorowski, Bussiness Development Specialist J&J Poland sp. z o.o.
  19. Jerzy Boryś, Członek Zarządu Klaster Obróbki Metali
  20. Sebastian Rynkiewicz, Członek Zarządu i Koordynator Klaster Obróbki Metali
  21. Robert Grejcz, Prezes Zarządu Krajowe Forum Chłodnictwa
  22. Jacek Wojtkowski, Właściciel LIT
  23. Ryszard Malinowski, Prezes Zarządu MALINEX
  24. Roman Kaleta, Prezes Zarządu MALOW
  25. Waldemar Zdrodowski, Wiceprezes MASTERPRESS S.A.
  26. Urszula Borowska-Skarżyńska, Wiceprezes Zarządu MEDGAL
  27. Krzysztof Targoński, Właściciel MICHAŁ
  28. Mariusz Liszewski, Prezes Zarządu ML TECH sp. z o.o.
  29. Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu MLEKOVITA
  30. Małgorzata Gulewicz, Wiceprezes MOOSE sp. z o.o.
  31. Michał Grygoruk, Kierownik Działu Konstrukcji i Budowy Maszyn NEOTECH sp. zo.o.
  32. Wojciech Ciołkowski, Członek Zarządu New Age Refrigeration Solutions sp. z o.o.
  33. Piotr Wojciechowski, Członek Zarządu New Age Refrigeration Solutions sp. z o.o.
  34. Anna Łapińska, Prezes Zarządu ORTO CENTRUM
  35. Tomasz Dzienis, Dyrektor Generalny POLINVEST sp. z o.o.
  36. Anna Polis-Olejniczak, Pełnomocnik zarządu ds. badań i pozyskiwania finansowania z funduszy unijnych, Polski Klaster Aluminium
  37. Łukasz Luto, Wiceprezes PORTA KMI POLAND
  38. Artur Zawadzki, Dyrektor Operacyjny PROMOTECH sp. zo.o.
  39. Sergiusz Martyniuk, Dyrektor Zarządzający PRONAR sp. z o.o.
  40. Witold Rożnowski, Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju RAFAKO S.A.
  41. Kazimierz Sakowicz, Właściciel SAKOMET
  42. Radosław Mroczkowski, Prezes Zarządu SALAG
  43. Antoni Stolarski, Prezes Zarządu SaMASZ sp. z o.o.
  44. Tomasz Michalik, Dyrektor Techniczny SMP POLAND sp. z o.o.
  45. Jan S. Kap, Wiceprezes SSSE S.A.
  46. Marcin Kneć, Dyrektor Zarządzający SZYBAS
  47. Mariusz Ferenc, Właściciel TANGRAMCARE s.c.
  48. Zdzisław Puziuk, Prezes Zarządu TECHMOT sp. z o.o.
  49. Andrzej Arefiew, Właściciel TOP AUTO
  50. Adam Ławicki, Prezes Zarządu WHITE HILL
  51. Grzegorz Bąk, Wiceprezes, Dyrektor Sprzedaży EDBAK sp. z o.o.
  52. Wojciech Winogrodzki, Prezes Zarządu T-MATIC Grupa Computer Plus sp. z o.o.
  53. Ewa Krajewska, Wschodni Klaster Budowlany, Koordynator Wschodniego Klastra Budowlanego: Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe
  54. Adam Kamiński, InfoTech, Klaster Informatyczny, Towarzystwo Amicus
Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.